fbpx

UZYSKAJ DOTACJĘ Z programu
czyste powietrze

Zamiast samodzielnie przechodzić przez cały proces – skorzystaj z naszej pomocy!

Czego dotyczy program Czyste Powietrze?

Program oferuje dotacje do wymiany starych kotłów na ekologiczne źródła ciepła (np. kocioł gazowy, pompę ciepła, kocioł na pellet) oraz termomodernizację domów jednorodzinnych. W ramach termomodernizacji możesz wykonać ocieplenie budynku, wymianę okien, wymianę drzwi zewnętrznych oraz modernizację swojej instalacji centralnego ogrzewania. Możesz też otrzymać dotację na fotowoltaike.

Czy kwalifikuje się do programu?

Jeżeli Twój budynek jest domem jednorodzinnych a Twoje dochody (lub jednego ze współwłaścicieli domu) nie przekraczają 100.000 zł rocznie – program Czyste Powietrze może być dla Ciebie.

Jaką kwotę dotacji mogę otrzymać?

Kwota dofinansowania jaką możesz otrzymać zależna jest od zakresu realizowanej inwestycji oraz Twoich dochodów. Są trzy progi dofinansowania – podstawowy, podwyższony oraz najwyższy. Maksymalna kwota dotacji jaką możesz otrzymać, przy założeniu że kwalifikujesz się do najwyższego poziomu dofinansowania, to 69.000 zł.

Czy wiesz, że nawet 27% osób korzystających z programu nie otrzyma wypłaty dotacji albo nie otrzyma pełnej kwoty?

Powodów jest kilka, jednak najważniejszy z nich to niedokładne zapoznanie się z regulaminami dotacji oraz wykonanie inwestycji niezgodnie z wytycznymi Programu. Większość wnioskodawców dowiaduje się o tym dopiero na etapie rozliczenia wniosku, czyli już po wykonaniu inwestycji.

Możesz znacząco ograniczyć ryzyko korzystając z naszej profesjonalnej pomocy. Sprawdź co możesz zyskać!

Wniosek składany samodzielnie a wniosek składany z naszą pomocą

Wniosek składany samodzielnie

  • Cały proces wymaga złożenia zazwyczaj od 2 do 4 poprawek i wyjaśnień do wniosku. Wydłuża to termin przyznania dotacji nawet o 4 miesiące.
  • Wysokie ryzyko odrzucenia wniosku;
  • Duże zaangażowanie własnego czasu, zarówno w analizy regulaminów jak i poprawki i korekty;
  • Wszystkie dokumenty należy przygotować samodzielnie;
  • Bardzo ograniczony kontakt z instytucją rozpatrującą wniosek;

Wniosek składany z naszą pomocą

  • 93% składanych przez nas wniosków nie wymaga żadnych poprawek ani wyjaśnień. Oznacza to oszczędność nawet 4 miesięcy;
  • Bardzo małe ryzyko odrzucenia wniosku – 99,8% przygotowywanych przez nas wniosków jest akceptowanych;
  • Oszczędność Twojego cennego czasu;
  • Przygotujemy za Ciebie niezbędne dokumenty;
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po wykonaniu usługi – zawsze możesz do nas zadzwonić jak masz jakieś pytania;

Znamy program oraz jego zasady od podszewki, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać jak najwyższą dotację!
Dzięki naszemu wsparciu wielu z naszych klientów uzyskało większą kwotę dotacji.

Dlaczego my?

Dzięki temu, że zajmujemy się programem Czyste Powietrze od 2018 roku, znamy go od każdej strony. Zdobyte przez nas doświadczenie przy przygotowaniu ponad 2600 wniosków pozwala nam podejść do Twojej sprawy bardzo indywidualnie

Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że zajmiemy się Twoją sprawą z odpowiednim zaangażowaniem

Nasze podejście do klienta oraz naszej pracy potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów – ponad 240 opinii na Google ze średnią ocen 5.0

Sprawdź nasze opinie

Adam C.
Adam C.
Read More
Fachowo, wszystko czarno na białym wyjaśnione. Bezproblemowy kontakt, warto zapłacić za wniosek, nie tracić czasu i mieć pewność, że wszystko jest ok.
Grzegorz W.
Grzegorz W.
Read More
Gorąco polecam wszystkim firmę... znaczy LUDZI z którymi miałem przyjemność współpracować (ONI pracowali a dla mnie to była przyjemność). Profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość bardzo mili i rzetelni ludzie. Bardzo dziękuję Pani Edyto, wielkie dzięki Panie Marcinie. Polecam Was i oczywiście firmę znajomym. Żałuję tylko że mogę Wam przyznać tylko 5 gwiazdek. Dziękuję.
Iwona F.
Iwona F.
Read More
Pełen profesjonalizm, błyskawiczne reagowanie na pytania Klienta, miłe podejście, szczegółowe, przystępnie przekazane informacje. Polecam:)
Marek C.
Marek C.
Read More
Przed paroma dniami dostałem pozytywną odpowiedż z funduszu i teraz niczego nie zapeszając mogę wystawić cenzurkę. PROFESJONALNIE , RZECZOWO I NA TEMAT I CO NAJWAŻNIEJSZE ... SKUTECZNIE . POLECAM
Michał N.
Michał N.
Read More
Pełen profesjonalizm. Szkoda czasu na wypełnianiu samemu tego typu wniosków, które i tak zapewne zostaną odrzucone kilkukrotnie. Lepiej to powierzyć komuś kto się zna, ma wiedzę i umiejętności, aby takie wnioski szybko i sprawnie wypełnić. Kimś takim jest na pewno Dotosfera! Gorąco polecam, zachęcam do skorzystania z ich usług. Super obsługa, szybka i fachowa! POLECAM!.
Elżbieta A.
Elżbieta A.
Read More
Witam Elżbieta bardzo polecam firmę Dotosfera, szybkie przeslanie wniosku dokładna i profesjonalna obsługa, Świetny kontakt e-mailowe i telefoniczny. Pani, która sporządzała wniosek o czyste powietrze przemiła z doświadczeniem i profesjonalnie umieściła w emailu wszystkie potrzebne dokumenty do dalszej inwestycji. Bardzo polecam
Previous
Next

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Pomagamy uzyskać dofinansowanie klintom na terenie całem Polski. Mamy doświadczenie we współpracy z każdym Wojewódzkim Urzędem Ochrony Śodowiska w Polsce. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.